Przejdź do treści

Polonijne Centrum Pomocy i Informacji

Woda i co dalej?

W większości rejonów w Norwegii, w domowych kranach płynie swietnie zmineralizowana woda, którą bez filtrowania śmiało możemy wypijać w każdych ilościach. To podstawowy napój norweskich dzieci i dorosłych i to jeden z tych nawyków, z… Woda i co dalej?

Shinrin- yoku

Brzmi obco? A może magicznie? Mieszkając w Norwegii mamy fantastyczną okazję do przetestowania tego na sobie i wdrożenia w codzienność. Co trzeba robić? Wybrać sie do lasu. Nie raz , nie dwa, ale 4 razy… Shinrin- yoku

Twoja prywatność jest dla nas ważna!

Używamy plików cookies, aby strona działała sprawnie, była bezpieczna i dopasowana do Ciebie.

Klikając Akceptuję wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce prywatności.